NEJ-RECENZE
rozmístění reklamních ploch

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

Inzerce a reklama

Na stránkách NEJ-RECENZE nabízíme vybrané reklamní plochy určené k propagaci vašich stránek, firmy nebo produktů a služeb pomocí umístění textových i reklamních bannerů. Umožníme vám zařadit vaší reklamu přímo do vybraného článku, kde můžete oslovit přesně cílenou skupinu uživatelů na dobře viditelných reklamních pozicích. V další části stránek najdete základní příklady pro rozmístění reklamní plochy, ale samozřejmě se nebráníme individuální možnosti inzerce nebo reklamy.

Jak objednat reklamu?

Podrobnosti pro umístění reklamy teprve připravujeme, ale v případě zájmu nás můžete oslovit již nyní.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

DALŠÍ INFORMACE

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi a nenašli jste odkaz vaší recenze u vybraného produktu na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

PARTNEŘI WEBU NEJ-RECENZE

 

Děkujeme všem našim partnerům za jejich dosavadní spolupráci a podporu webu:

Cashback portály - Pokud nakupujete na internetu jistě víte, že čas od času narazíte na výhodnou akci nebo slevu. A teď si představte, že můžete výhodně nakupovat po celý rok, a snadno ušetřit až několik tisíc korun. Mluvíme zde o cashbackových portálech, které vracejí část peněz z vašich nákupů na internetu.

 

Autolepky - Internetový obchod Autolepky patří mezi významné hráče na trhu s výrobou a prodejem samolepek na auta. V tuning shopu Autolepky.cz najdete přes 1.000 originálních tuning samolepek (působivé motivy, nápisy nebo ornamenty), které jsou jako stvořené pro vaše tuning auta.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Přesto, že se pravidelně snažíme kontrolovat aktuálnost všech zadaných externích odkazů na e-shopy a recenze u našich článků, mohou být některé odkazy nefunkční. Za tyto případy se omlouváme.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK