NEJ-RECENZE
základní informace o projektu

Recenze na českém internetu | NEJ-RECENZE

 

 
 

O projektu

Projekt NEJ-RECENZE.cz je funkční od roku 2010 a důvodem ke vzniku byla snaha o sjednocení odkazů recenzí na českém internetu na jedno místo. Články na našem webu by měli pomoci při hledání recenzí na vybrané produkty oproti internetovým vyhledávačům, kde se mnohdy na předních pozicích zobrazují pouze optimalizované e-shopy a mezi nimi můžete kvalitní recenzi na vámi hledaný produkt snadno přehlédnout. Obsah našich článků tvoří odkazy na zajímavé nebo odborné recenze dostupné na českém internetu. Články doplňují vlastní poznatky a technické informace včetně odkazů na e-shopy, které daný produkt nabízejí za zajímavé ceny. V budoucnu se nebráníme dalšímu rozvoji a zkvalitnění webu ke spokojenosti jeho čtenářů.

Jak přidat odkaz na vaši recenzi

Napsali jste zajímavou recenzi nebo jste takovou na českém internetu našli a na našich stránkách vám odkaz na takovou recenzi schází? Přesto, že se sami neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze. Pro přidání recenze nás můžete oslovit na e-mailu.

Upozorňujeme, že si případné recenze vybíráme a vyhrazujeme si právo odmítnout odkazovat na vaši recenzi bez udání důvodu, zejména pokud dle našeho hodnocení nesplňuje taková recenze určitou míru kvality nebo např. se již odkaz velmi podobné recenze na stránkách nachází.

(Update: Vzhledem k velkému zájmu o přidávání odkazu recenzí do našich článků, zavádíme nutnost odkazovat vzájemně na vybranou kategorii našich stránek. V momentě, kdy nás oslovujete s žádostí o vložení odkazu vaší recenze, nás informujte, kde by se přesně mohl nacházet odkaz na naši stránku.)

Kontakt

Pro spojení s námi (přidání odkazu vaší recenze do článku, spolupráce, inzerce) nebo pro získání dalších informací k projektu NEJ-RECENZE, můžete použít tento e-mail: nej-recenze@seznam.cz

Ostatní informace

Reklama

Na vybraných místech našich článků umístěných na stránkách NEJ-RECENZE nabízíme možnost vložit inzerci. Využijte dobře viditelný reklamní prostor pro vaši cílenou prezentaci u daného produktu za pomocí bannerové nebo textové reklamy. Na samostatné stránce vám nabízíme k náhlédnutí rozmístění reklamních ploch. Kromě nabídky reklamní plochy jsme schopni připravit a publikovat např. článek o vašem výrobku nebo službě. Pro bližší informaci nás oslovte na kontaktu.

Adresa a fakturační údaje

Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH

Provozní podmínky webu

Autorská práva

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva samotných textů, grafiky a fotografií nebo jiným materiálů uveřejněných na internetových stránkách www.nej-recenze.cz (dále jen stránky), přísluší provozovateli stránek www.nej-recenze.cz (dále jen provozovatel). Veškeré ochranné známky nebo jiná označení třetích stran, které jsou na stránkách zmíněny přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem, jejich výrobků nebo služeb.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel stránek nezaručuje, že publikované informace jsou zcela správné, úplné nebo aktuální. Provozovatel neodpovídá za případnou škodu nebo jinou újmu, která by mohla vzniknout při použití takových informací. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah stránek, na které je odkazováno.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránek nesbírá žádné osobní nebo neosobní údaje o uživatelích jako jsou cookie, IP adresy apod. Na stránce, ale mohou být použity aplikace třetích stran, které některé neosobní informace mohou využívat např. k cílení a zobrazovaní reklam.

Odpovědnost uživatele

Uživatel nese odpovědnost za důsledky svého chování ve spojení s užíváním stránek a souhlasí s tím, že nebude stránky používat k žádným aktivitám, které by mohly poškodit funkčnost stránek nebo být v rozporu s platnými zákony České republiky.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

DALŠÍ INFORMACE

 

Uveřejněné fotografie, které jsou umístěny v recenzích mohou mít ilustrativní charakter. Samotné příspěvky v diskusi, které bývají zveřejněny pod článkem nebo recenzí jsou moderovány (podléhají nejdříve schválení a nevhodné komentáře mohou být smazány). Děkujeme za pochopení.

 
   

PARTNEŘI WEBU NEJ-RECENZE

 

Děkujeme všem našim partnerům za jejich dosavadní spolupráci a podporu webu:

• Využijte nejlepší služby pro online nákupy, se kterými budete na internetu běžně nakupovat výhodně se slevou. Jednoduše ušetřete během online nakupování s cashbackovými portály, cenovými srovnávači zboží, slevovými kupóny a kódy, akčními letáky nebo slevový portály.

Cashback portály - Pokud nakupujete na internetu jistě víte, že čas od času narazíte na výhodnou akci nebo slevu. A teď si představte, že můžete výhodně nakupovat po celý rok, a snadno ušetřit až několik tisíc korun. Mluvíme zde o cashbackových portálech, které vracejí část peněz z vašich nákupů na internetu.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Přesto, že se pravidelně snažíme kontrolovat aktuálnost všech zadaných externích odkazů na e-shopy a recenze u našich článků, mohou být některé odkazy nefunkční. Za tyto případy se omlouváme.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK